Podróż za 2 uśmiechy

O MNIE

Mama trzech córek, mieszkanka Gdyni, przewodnik turystyczny po Gdańsku, Gdyni i Sopocie, fanka komunikacji miejskiej i wycieczek do muzeów, organizatorka spotkań rodzinnych, zabaw dla dzieci i innych tego typu wydarzeń.

 

Gdy 14 lat temu wzięłam ślub z najcudowniejszym mężczyzną na świecie zaraz zamarzyły mi się dzieci. Najpierw jedno, chwilę później drugie. Po jakimś czasie trzecie. Gdy bardzo się czegoś pragnie wszystko się spełnia. Dzieci się pojawiały, nad całą resztą się specjalnie nie zastanawiałam. Samo się wszystko ułożyło. A teraz i przewodnik po Gdańsku, Gdyni i Sopocie przez dzieciaki i blog o podróżach przez dzieciaki. Jest FRAJDA!

 

A skąd wzięła się nazwa Frajda nad morzem? Frajdą nad morzem moja najstarsza córka nazwała piknik, który zorganizowałam kilka lat temu na plaży dla znajomych i ich maluchów. To był niezwykły dzień z zabawami na świeżym powietrzu, pysznym jedzeniem, nagrodami i dyplomami dla dzieci. Wspaniały czas. Czyż nie jest to też idealna nazwa dla takiego bloga? Bloga, na którym znajdziecie pomysły na wycieczki bliższe i dalsze, kreatywne zabawy i wiele innych aktywności, które pokolorują Wasze życie? Myślę, że tak. Zapraszam na moją FRAJDĘ.

 

 

Do tej pory poprzez FRAJDĘ zorganizowałam lub współorganizowałam:

 

PODRÓŻ ZA 2 UŚMIECHY - PETYCJA

PODRÓŻ ZA 2 UŚMIECHY

PIKNIK MAMO! GRASZ W ZIELONE?

GRAMY DLA BOHATERA BORYSA

ULEPMY BAŁWANA

FRAJDOWO KOLOROWO

WÓZKOWE NA START

RODZINNY SPACER "MAM MARZENIE I NIE ZAWAHAM SIĘ JE SPEŁNIĆ"

A TAKŻE LICZNE WARSZTATY DLA RODZICÓW I DZIECI O TEMATYCE PODRÓŻNICZEJ

 

 

Mama Danka.