Podróż za 2 uśmiechy

Wakacje czas zacząć!

Wakacje czas zacząć!

 

 

Lato, lato, lato czeka,

Razem z latem czeka rzeka,

Razem z rzeką czeka las

A tam ciągle nie ma nas...

 

Uwielbiam tę piosenkę (film Szatan z siódmej klasy również) i nucę ją sobie już od rana! Już za parę dni, za dni parę, weźmiesz plecak swój i gitarę. Najchętniej właśnie tak bym zrobiła, choć na gitarze nie gram. Ale po całym szalonym roku szkolnym, życiu w ciągłym biegu z zajęć na zajęcia ogromnie się cieszę na dwa miesiące wolności i stęskniona jestem za lasem, za jego zapachem, za rzeką, strumykiem, spacerami, spontanicznymi wypadami czy to w słoneczny czy deszczowy dzień. Od jutra będziemy wszystkie cztery w domu i już się nie mogę tego doczekać. Z pewnością znów ruszymy podbijać Trójmiasto i postaramy podzielić się tym z Wami na blogu, by inspirować Was do Waszych wycieczek.

 

Życzę Wam wszystkim najwspanialszych wakacji, w pełni takich jakie sobie wymarzyliście. Szalonych, odważnych, ale i bezpiecznych. Bawcie się świetnie!

 

Na zdjęciu moje szkolne świadectwa. Wybaczcie, ale nie mogłam się powstrzymać. Znalazłam je dzisiaj przypadkiem po latach w moim rodzinnym domu. Ależ był ze mnie kujon. Wink

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza